Ceník stránek a optimalizací

Cena za posunutí Vašeho webu na první stranu výsledků vyhledávačů závisí na rozsahu webu (máte-li 10 stránek, 250 nebo 5000 tak bude cena jiná).
Je-li Váš web napsaný standartními html tagy stačí opravit chyby a správně web vyladit.
Jestliže máte stránky napsané ve staré html verzi, tak se na Vás vyhledávače dívají jako na staré noviny, taky už nikoho nezajímají. Stojí za to přepsat web do nejnovější verze html 5.
Web generovaný redakčním systémem je zpravidla nutno přepsat do html tagů, protože v redakčním systému zpravidla nelze důležité parametry měnit.

SEO optimalizace pro vyhledávače

Mini - 1 500,- Kč
Zahrnuje 5 hodin práce na Vašem webu. Analyzuji a odstraním nejhorší nedostatky. Toto pomůže posunout Vaše stránky před všechny, na které se seo optimalizátor ani nepodíval :-)

Standart - 2 900,- Kč
Zahrnuje 10 hodin práce na Vašem webu. To samé co varianta Mini, jen za víc času je možno odstranit víc nedostatků. Pro weby v rozsahu cca 10 stránek je tato varianta standartně dostačující.

Práce v hodinové sazbě - 300,- Kč/hod
Následuje po základní SEO optimalizaci (mini, standart) rozšiřováním o další klíčová slova, přidávání nových stránek, vylaďování slov, změny obsahu..

Tvorba www stránek

Basic - 4 900,- Kč
Cena zahrnuje vytvoření jednoduchých stránek bez redakčního systému. V ceně základní SEO optimalizace.

Standart - 7 900,- Kč
Standartní prezentace s redakčním systémem. Základní SEO optimalizace v ceně.

E shop - od 19 900,- Kč
Elektronický obchod s grafickým návrhem a základní SEO optimalizací. Cena za e-shop je velmi závislá na složitosti a rozsahu Vašich požadavků.

Základní SEO optimalizace je samozřejmostí u všech variant nových stránek. (základní optimalizací se rozumí správné vyplnění a nastavení všech technických parametrů stránek)

Úpravy web stránek

Jestliže máte stránky a chcete jen drobné úpravy, pak je možno po skypu - hodinová sazba 300,- Kč/hod

Registrace domény a hosting

Poradím Vám při objednání webhostingu. Cena za doménu včetně spolehlivého webhostingu se pohybuje kolem 500,-/rok za doménu .cz a kolem 450,-/rok za domény .com nebo .net. Můžete si samořejmě vybrat i z ostatních dostupných domén. Před objednáním Vám pomohu vybrat nejvhodnější doménu s ohledem na klíčová slova.